Останній дзвоник 2016

0O9A6254     Ось і пролунав останній дзвоник. Усі учні стали на рік дорослішими. Цей день  -  фінальний акорд наполегливої, плідної роботи всієї нашої шкільної родини. Дякуємо всім учням, які натхненно працювали впродож усього року. Дякуємо вчителям, які вкладали душу в свою роботу, розвивали й виховували майбутнє покоління.

Комусь вже час залишити школу й піти в доросле життя. Для випускників цей день є водночас і радісним, і сумним. Вони радіють, що нарешті отримали право відповідати за свої вчинки - право бути дорослими, але й сумують за дитячою безтурботністю, яка наповнювала їхнє шкільне життя. Ми віримо, що кожен з вас знайде свою дорогу, проте й не забуде стежину до рідної школи.

Хай вам щастить, дорогі випускники!

Фоторепортаж свята можна знайти в нашій галереї.