Друк

Педколектив

ПІБ вчителя

 

Посада

І Адміністрація

 

Соколов  Юрій Георгійович

 

директор

 

Литвиненко  Людмила  Павлівна

 

заступник директора з НВР

 

Кобченко Ірина  Миколаївна

 

заступник директора з НВР

ІІ Початкова школа

 

Росенчук  Алла Петрівна

 

учитель початкових класів

 

Левченко  Оксана  Федорівна

 

учитель початкових класів

 

Куранда Тамара Іванівна

 

учитель початкових класів

 

Александрова  Катерина Володимирівна

 

учитель початкових класів

  Князева Наталія Олександрівна   учитель початкових класів
  Коваль Галина Олександрівна   учитель початкових класів
  Шалаєва Олена Олександрівна   учитель початкових класів
 

Мостова Оксана Юріївна

 

учитель початкових класів

ІІІ Українська мова та література

 

Захарченко  Світлана Вікторівна

 

учитель укр. мови та літ

 

Облова  Світлана Альбертівна

 

учитель укр. мови та літ

 

Желтова Людмила Іванівна

 

учитель укр. мови та літ

  Бондар Марина Григорівна учитель укр.мови та літ
 

Гребінь Людмила Іванівна

 

учитель укр. мови та літ

ІV Російська мова та зарубіжна  література

 

Кондрачук  Людмила Володимирівна

 

учитель  рос. мови, заруб. літ 

 

Облова Світлана Альбертівна

 

учитель 

V. Математика, економіка та інформатика

 

Михайлик Ірина Володимирівна

 

учитель математики

 

Гурська Людмила Йосипівна

 

учитель математики

 

Семенцова  Тетяна Іванівна

 

учитель математики

 

Кисловська Тетяна Миколаївна

 

учитель економіки та інформатики

VІ. Іноземна мова

 

Вольвин Анастасія Олександрівна

 

учитель англ. мови

  Видай Олена Сергіївна учитель англ.мови
 

Маркович Наталія Іванівна

 

учитель англ. мови

 

Стадник  Денис  Олександрович

 

учитель англ. мови

VІІ Фізика та астрономія

 

Кравчук Вікторія Петрівна

 

учитель фізики, астрономії

VІІІ Хімія, біологія

 

Кірута  Наталія Володимирівна

 

учитель хімії

 

Мглинець Валентина Володимирівна

 

учитель біології

  Кірєєва Світлана Василівна учитель біології та основ здоров’я

ІХ. Географія

 

Вохмяніна Лоліта Олексіївна

 

учитель географія

Х. Історія

 

Яланський Денис Геннадійович

 

педагог-організатор, учитель історії

  Стеценко Леонід Васильович учитель історії та правознавства

ХІ. Музика,  образотворче мистецтво

 

Лазарєва Наталія  Миколаївна

 

учитель муз. мистецтва

 

Нечитайло Лариса Іванівна

 

учитель образотв. мистецтва

ХІІ. Трудове навчання

 

Бойко Вікторія Степанівна

 

учитель обслуговуючої праці

ХІІІ. Фізична культура, „Захист Вітчизни”

 

Турян  Людмила Олександрівна

 

учитель фізичної культури

 

Соломатін Олексій Олександрович

 

учитель фізичної культури

 

Мижарьов  Микола Іванович

 

учитель предмету «Захист Вітчизни»

ХІV ГПД

 

Духовна Анастасія Олександрівна

 

вихователь ГПД

 

Кравцова Олена Сергіївна

 

вихователь ГПД

ХУ. Психолог

 

Зоц Віра Миколаївна

 

психолог

 

Базилевич Дар*я Валеріївна

 

психолог

ХVІ. Керівники гуртків

  Товбер Олена Володимирівна   керівник гуртка
 

Суботіна Олена Павлівна

 

керівник гуртка