Про школу

Сторінки історії

Наша школа заснована в 1964 році першою з Русанівських шкіл. За 49 років діяльності більш ніж 3000 випускників влились в усі сфери суспільного життя, 152 з них – закінчили школу золотими і срібними медалістами.

1971 – 1973 рр. Школа нагороджена, як один із зразкових закладів освіти, Почесним дипломом Виставки досягнень народного господарства СРСР.

1989 – 1994 рр. Побудований новий навчальний корпус, створений Русанівський ліцей, заснований   Русанівський навчально-виховний комплекс (школа-ліцей).

1998 р. Реорганізація Русанівського навчально-виховного комплексу в об’єднання «Освітня корпорація». Цей освітній проект і на сьогодні є унікальним в історії столичної освіти.

Навчання

Одним з традиційних напрямів діяльності школи залишається співпраця з НВП  «Росток А.Т.В.», Русанівським ліцеєм з раннього розвитку здібностей учнів природничо-математичного напрямку (1-7 класи), з LEGOEducation з використання конструкторів у початковій школі, з Університетом банківської справи НБУ (спецкурс «Фінансова грамотність – 10-ті класи»).

Одним з інноваційних напрямків у навчанні є користування електронним ресурсом shodennik.ua, який допомагає батькам у будь який час відстежити поточні оцінки своєї дитини, контролювати або отримати домашні завдання, консультацію психолога та соціального педагога, медичної сестри, підтримувати зв'язок з вчителями та адміністрацією школи.

Дозвілля

Широкі можливості розвитку своїх здібностей школа надає учням у гуртках, секціях, клубах та позаурочній діяльності в групах продовженого дня.  Вони залюбки танцюють у народному хореографічному ансамблі «Нью–АНС», співають у хорі хлопчиків «Соколята», вокально-інструментальному ансамблі «Квітничок», грають у футбол, баскетбол,  конструюють моделі роботів, вивчають рідний край на туристичних маршрутах. Виховання у школярів патріотизму, шани до трагічної і героїчної історії нашого народу, його духовних цінностей, культури та традицій  залишається головним завданням школи.