Друк

Гуртки

Р О З К Л А Д
 pоботи гуртків  та спортивних секційСЗШ № 182 м. Києва
на 2017-2018 навчальний рік

ПОНЕДІЛОК  
Назва гурта, спортивної секції Час роботи Місце роботи ПІБ керівника гуртка  

        КДЮСШ «Юніор- спорт»

секція з футболу

16.00-17.30  Велика спортивна зала (у зимовий період) Канакін Р.П.  

Гудим В.В.

Хлистова А.П.

 

КДЮСШ «Юніор- спорт»

художня гімнастика

17.35-19.05  
Хореографічний гурток 14.30 - 15.50 Актова зала Товбер О.В.  
Народний  художній колектив ансамбль танцю  «Нью- Анс» 16.00 - 21.00 Актова зала Товбер О.В  
ВІВТОРОК  

        КДЮСШ «Юніор- спорт»

секція з футболу

16.00-17.30  Велика спортивна зала (у зимовий період) МальцевД.В.  

Гудим В.В.

Хлистова А.П.

 

КДЮСШ «Юніор- спорт»

художня гімнастика

17.35-19.05  
Народний  художній колектив ансамбль танцю  «Нью- Анс» 15.30 -20.30 Актова зала Товбер О.В  
Військово  - патріотичний гурток 15.45- 18.00 Кабінет військової підготовки Мижарьов М.І  
Гурток  загальної фізичної підготовки 15.00-15.40 Актова зала Тур’ян Л.О.  
СЕРЕДА  

        КДЮСШ «Юніор- спорт»

секція з футболу

16.00-17.30  Велика спортивна зала (у зимовий період) Канакін Р.П.  

Гудим В.В.

Хлистова А.П.

 

КДЮСШ «Юніор- спорт»

художня гімнастика

17.35-19.05  
Хореографічний гурток 14.30 - 15.50 Актова зала Товбер О.В.  
Народний  художній колектив ансамбль танцю  «Нью- Анс» 16.30 -21.00 Актова зала Товбер О.В  
Військово  - патріотичний гурток 15.45- 18.00 Кабінет військової підготовки Мижарьов М.І.  
Гурток ландшафтного дизайну 15.50-16.35

Кабінет № 28,

шкільне подвір’я

Вохмяніна Л.О.  
ЧЕТВЕР  

        КДЮСШ «Юніор- спорт»

секція з футболу

16.00-17.30  Велика спортивна зала (у зимовий період) МальцевД.В.  

Гудим В.В.

Хлистова А.П.

 

КДЮСШ «Юніор- спорт»

художня гімнастика

17.35-19.05  
Народний  художній колектив ансамбль танцю  «Нью- Анс» 15.30 -20.30 Актова зала Товбер О.В.  
Військово  - патріотичний гурток 15.45- 18.00 Кабінет військової підготовки Мижарьов М.І.  
Гурток  загальної фізичної підготовки 16.30-17.30 Кабінет № 21 Тур’ян Л.О.  
П’ЯТНИЦЯ  

        КДЮСШ «Юніор- спорт»

секція з футболу

16.00-17.30  Велика спортивна зала (у зимовий період) Канакін Р.П.  

Гудим В.В.

Хлистова А.П.

 

КДЮСШ «Юніор- спорт»

художня гімнастика

17.35-19.05  
Гурток естрадного співу 12.30-14.00

Кабінет 27

Суботіна О.П.  
14.15-16.15  
Військово  - патріотичний гурток 15.40- 16.25 Кабінет військової підготовки Мижарьов М.І.  
Хор хлопчиків «Соколята » 14.45-15.45 Кабінет № 16

Лазарєва Н.М.

 
16.00-17.00 Кабінет № 16  
Народний  художній колектив ансамбль танцю  «Нью- Анс» 15.30 -20.30 Актова зала Товбер О.В  
СУБОТА  
Гурток ландшафтного дизайну 10.00-12.15

Кабінет № 28,

шкільне подвір’я

Вохмяніна Л.О.  
Хор хлопчиків «Соколята» 8.30- 10.30

Кабінет № 15

Лазарєва Н.М.

 
10.30- 12.00  
НЕДІЛЯ  

        КДЮСШ «Юніор- спорт»

секція з футболу

10.00-12.00  Велика спортивна зала (у зимовий період) МальцевД.В.